Dzisiaj jest 17 października, imieniny obchodzą: Lucyna, Małgorzata, Wiktor
 
       
       
   
 
   
   
   
   
Sukcesy uczniów
   
   
 
Szukaj
 
4pgnig_logo.jpg

7przekaz_procent_STO.jpg

Laureaci i Finaliści
 
 

Finaliści i Laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Tytuł laureata zwalnia ucznia z części egzaminu ze 100% wynikiem.

 Obecnie szkoła posiada 8 tytułów laureata22 tytułów finalistów.

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

1.Joanna Węglarz- finalistka Konkursu Chemicznego

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

2. Mateusz Bartosiak- finalista Konkursu Informatycznego

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

3. Emilia Sługocka- finalistka Konkursu Geograficznego

4. Paweł Węgliński- finalista Konkursu Historycznego

5. Mateusz Bartosiak- finalista Konkursu Informatycznego

 

ROK SZKOLNY 2011/2012
6. Gracjan Rutkowski-
finalista Konkursu Geograficznego

7. Jakub Sadowski- finalista Konkursu Geograficznego

8. Maksym Kulicki- finalista konkursu Matematycznego

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

9. Małgorzata Frąckowiak- finalistka Konkursu Matematycznego

10.Justyna Nowaszczuk- finalistka Konkursu Biologicznego

11. Marcelina Sługocka- finalistka Konkursu Geograficznego

12. Konofalski Marcin- finalista Konkursu Geograficznego

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

13. Konofalski Marcin- laureat Konkursu Geograficznego

14. Konofalski Marcin- finalista Konkursu Biologicznego

15. Bartosz Woltman- laureat Konkursu Historycznego

16. Piotr Matusiak- finalista Konkursu Historycznego

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

17.Piotr Matusiak- laureat Konkursu Historycznego

18. Daniel Zwijacz- finalista Konkursu Geograficznego

19. Bartosz Woltman- laureat VII Małej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

20.Hanna Maciocha- laureatka Konkursu Chemicznego

21.Aleksandra Radziukiewicz- finalistka Konkursu Chemicznego

22. Klaudia Węglarz- fianalistka Konkursu Języka Angielskiego

23. Iga Maciocha- finalistka Konkursu Języka Angielskiego

24. Hanna Maciocha- laureatka Konkursu Matematycznego

25. Aleksandra Radziukiewicz- finalistka Konkursu Matematycznego

26. Hanna Maciocha- finalistka Konkursu Fizycznego

27. Aleksandra Radziukiewicz- finalistka Konkursu Geograficznego

28. Bartosz Woltman- laureat Konkursu Geograficznego

29. Bartosz Woltman- Laureat Konkursu WOS

30. Bartosz Woltman- finalista Konkursu Astronomicznego

31. Kornel Rozumek- finalista Konkursu Informatycznego SCI#CODE

 

 


   
     
 
Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowego im. Ignacego Łukasiewicza w Dębnie
ul. J. Baczewskiego 20
e-mail: sto@stodebno.net