|
Osiągnięcia Osiągnięcia sportowe
- Mistrzostwa Dębna w triathlonie (z okazji Dni Dębna) - I miejsce drużyny w składzie: A.Plona, A.Śpiewak, i M.Strzeszyński,
- Spotkania towarzyskie w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców z I Liceum Społecznym z Gorzowa oraz z Zespołem Szkół w Dębnie,
- Biegi Uliczne im.H.Witkowskiego rozgrywane w Dębnie.
- Sztafety biegowe organizowane w Gorzowie przez I Liceum Społecznie z okazji Rocznicy Niepodległości
- Gorzowska Spartakiada Młodzieżowa LE rozgrywana w Słubicach:
- I miejsce w biegu na 100m przez płotki (A.Dudka),
- I miejsce sztafety 4x100m chłopców w juniorach młodszych (Skurat, Lemańczyk, Kuszyk, Szczeponik)
- II miejsce w biegu na 100m (M.Lemańczyk)
- II miejsce w biegu na 200m (A.Dudka)
- III miejsce w rzucie dyskiem (A.Plona)
- V miejsce w biegu na 400m (S.Skurat)
- V miejsce w biegu na 200m (J.Kuszyk)
- V miejsce w skoku w dal (M.Lemańczyk)
- VII miejsce w skoku w dal (J.Szczeponik)
- VIII miejsce w biegu na 800m juniorów starszych (A.Śpiewak)
Osiągnięcia naukowe
Udział uczniów w Olimpiadach przedmiotowych i konkursach międzyszkolnych:
- Monika Talarczyk - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej w roku 1991/92
- Agata Rządzka, Ewa Rządzka - uczestnictwo w II etapie Olimpiady Języka Niemieckiego w Zielonej Górze, w roku 1995/96
- Grzegorz Sommer, Grzegorz Stojanowski i Ewa Banda - uczestnictwo w II etapie XI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w roku 1997/98
- Coroczne uczestnictwo naszych uczniów w zawodach II stopnia Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,
- Konkurs Wiedzy Ekologicznej w Gorzowie: rok 1995 - 4 miejsce, rok 1996 - 3 miejsce i nagroda Burmistrza Miasta i Gminy w Dębnie
- Tomasz Zawadzki, Radosław Kudrelik i Marcin Jędryczko - IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w roku szkolnym 1994/95
Udział młodzieży w konkursach międzyszkolnych. Rok szkolny 2005/2006
Lp. |
Nazwa konkursu |
Liczba uczestników |
Osiągnięcia |
1. |
Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Biologii |
9 |
3 eliminacje powiatowe |
2. |
Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Chemii |
3 |
2 eliminacje powiatowe 1 tytuł finalisty |
3. |
Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Fizyki |
4 |
3 eliminacje powiatowe |
4. |
Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Języka polskiego |
3 |
2 eliminacje powiatowe |
5. |
Szkolny Konkurs Przedmiotowy z Matematyki |
6 |
3 eliminacje powiatowe |
6. |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko - Planeta" |
5 |
3 wyróżnienia |
7. |
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX" |
18 |
2 wyróżnienia |
8. |
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2006" |
8 |
1 nagroda pocieszenia |
9. |
Zachodniopomorskie Morze przygody |
1 |
- |
10. |
Międzygimnazjalny Konkurs "Barlinek i okolice" |
3 |
IV miejsce |
11. |
VII Powiatowy Konkurs Przyrodniczo - Krajoznawczy Gimnazjum Dębno |
3 |
IV miejsce |
12. |
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym |
3 osobowa drużyna |
II miejsce |
13. |
Konkurs "Czysty las" |
|
|
14. |
Szkolny Konkurs Ekologiczny |
12 |
I miejsce III G |
15. |
Trójbój Obronny z okazji zakończenia roku szkolnego |
3 |
III miejsce |
|